tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Makyajı Azaltmaya Çalışan Kadınlar Ne Kullanmalı? | 6 İlginç Ürün

16 Mart 2022
525 kez görüntülendi
Makyajı Azaltmaya Çalışan Kadınlar Ne Kullanmalı? | 6 İlginç Ürün

Makyajı azaltmaya çalışan kadınlar bazı ürünlere odaklanarak güzel görüntü verebilir.  İş ve günlük yaşamda ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz.

Makyajı azaltmak isteyen kadınlar sağlıklı bir ciltle beraber bakımlı görüntüyü sürdürebilir. Günlük cilt bakımınızı sürdürürken temiz bir gözenek bırakmaya özen gösteriniz.

En Uygun Nemlendiriciyi Bulun

Özellikle cildinizin temiz ve nemli kalması makyaj yapma ihtiyacınızı minimal seviyeye indirir. Genellikle doğal ve bakımlı bir his oluşturmak için cilt yapınızı da öğrenmelisiniz. Kuru cildiniz varsa hassas cilt nemlendiricisi sürebilirsiniz.

Şeffaf Rimel & Kirpik Kıvırıcı Kullanın

Kirpik kıvırıcı kullanarak doğal ve etkili göz yapısı oluşturur Rimelleri azaltmak veya hiç kullanmamak isteyenler için bu yöntem faydalı olacaktır. Kirpik kıvırıcıları iki üç günde bir temiz hale getirmeyi de unutmamalısınız. Şeffaf rimeller de kirpiklerinizin boyasız şekilde kıvrık görünmesini sağlar.

Kaş Ve Kirpik Serumları

Özellikle kirpiklere ve kaşlarınıza doğal bir ışıltı katabilmek için serumlardan faydalanabilirsiniz.  Ancak serumlar kaşlarınızı daha doğal bir görünüme kavuştururken kirpiklere de dolgunluk görünümü katar.

Göz Kalemi Kullanımında Ten Rengi Seçimler

Genellikle makyajınızın görünmesini istememe durumlarında göz kalemleri değerlendirebilirsiniz. Ten rengi göz kalemleri kullanarak doğal makyajlı olma görünümüne kavuşabilirsiniz.

Nemlendirici Dudak Rujları

Nemlendirici dudak rujları ile doğal makyajsız ve renkli bir his yaratabilirsiniz. Dudak balm çeşitleri haricinde rujları sabah saatlerinde sürebilirsiniz.

Kapatıcı Ve Pudrayla Uygulama

Özellikle pudra kullanarak makyajsız görüntü oluşturabilirsiniz. Ayrıca pudranın dudak çevresi ve sivilceli alanlarda önemli bir işlevi olacaktır. Ten renginizi değiştirmeden pudralı bir işlem yapabilirsiniz Cildinizi daha pürüzsüz şekilde oluşturabilirsiniz.

Makyajı Yapmamak ve Azaltmak Nasıl Ayırt Edilebilir?

Özellikle makyaj azaltmak ve hiç yapmamak aynı konular değildir. Hiç makyaj yapmadığınızda solgun görünebilirsiniz. Hafif makyaj yapıldığında makyaj belli olur ve bir yere hazırlık görüntüsü olacaktır.  Diğer taraftan makyajı azaltma yolları için hazırdaki yoğun makyajınızı azaltabileceğiniz gibi bazı hafif ürünleri kullanabilirsiniz.  

Makyaj yapmadan bakımlı görünmek için cildinizi düzenli olarak temizlemeli ve nemlendirmelisiniz.  Dudaklarınızda nemlendirici çatlak önleyici lip balm ile de kolayca hoş görüntü kazanabilirsiniz. Saçlarınız ve enerjiniz iyi olduğunda genelde hoş hissedebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?