tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Firmamız Hakkında

Web sitenizi Google’nin yeni algoritmasına göre üretilmiş içeriklerle besleyerek tanıtmak ve geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. SEO uyumlu, semantik ve %100 özgün içerik üretmek profesyonel yazarların işidir. Her sektöre uygun özel yetiştirilmiş profesyonel yazar kadromuzla sitelerinizi tırmanışa geçiriyoruz.

Kurumsal İçerik Hizmetimiz

Kurumsal web siteleriniz için hakkımızda yazılarınız, hizmet makaleleriniz veya site blog içerikleriniz için önce firmanız hakkında bilgi toplar, akıcı bir üslup ve kurumsal bir dille içeriklerinizi kısa sürede hazırlarız. Google dostu makalelerimiz hem web sitelerinizin yukarı tırmanmasını sağlar hem de müşterilerinizi firmanızı aramaları için ikna eder.

E-ticaret Site İçeriklerimiz

Özellikle E-ticaret siteleriniz için hazırlayacağımız ürün tanıtımları sayesinde ürünleriniz rakiplerinize göre bir adım önde sıralamaya girecek ve sizin iş potansiyelinizi artıracaktır. Ayrıca E-ticaret siteleri için gerek ürün tanıtmı gerekse SEO uyumlu blog içerikleri üretmekteyiz.

Blog Siteleriniz İçin Hit Dostu Uzman İçeriklerimiz

Her yıl binlerce blog siteleri piyasaya çıkıyor. Kaliteli içerik yayınlayan az sayıda site ayakta kalırken birçok site içerik kalitesizliği yüzünden çöp oluyor. Google’ın her algoritma güncellemesinde makale kalitesinin önemi artıyor. Okuyucuya aradığı bilgiyi veren kaliteli içerikler sıralamada ön plana çıkıyor. Bu nedenle sitenize masraf yapıyorsanız çok sayıda kalitesiz ve ucuz makale eklemeyin. Yerine az sayıda bilgi odaklı kaliteli kısa içerik veya uzun makale eklemek sitenizin üst sıralara gelmesi için avantajlı olacaktır.

Misyonumuz
  • Profesyonel Ekip
  • SEO Uyumlu, Semantik Makale
  • Uygun Fiyat
  • İade Garantili Hizmet
Vizyonumuz

Özellikle Makale Ajans firması olarak temel prensibimiz kaliteli içeriklerimizle müşterilerimizin sitelerinin Google’da yükselmesi ve müşterilerimizin referansları ile yeni müşterilere ulaşarak firmamızı her yıl bir adım ileriye götürmektir. Bu doğrultuda her kategori için özel yetiştirdiğimiz profesyonel makale yazarı ekibimizle siteleriniz için makale üretebiliriz.

Neden Makale Ajans Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Makale Ajans firması olarak daima yazdığımız içerik kalitesinin arkasındayız. Firmamızdan alacağınız %100 SEO uyumlu makalelerle sitenizdeki yükselişi kısa süre içerisinde fark edeceksiniz. Sitenizi her kategori için özel yetiştirişmiş profesyonellerimizi eline bırakın.

Makalelerimi Neden Sitenizi Yükselişe Geçirir?

Özellikle her kategori için özel yetiştirilmiş profesyonel yazarlarımız konuyu araştırırken en kaliteli makaleleri okuyarak sentezler ve kendine uygun olan bir anlatımla harmanlar. Makalenin Google dostu olması için Google’ın makaleden ne istediğini bilen yazarımız istenilen kriterleri tek tek uygulayarak semantik SEO uyumlu olarak makaleyi yazar. Başlığa uyumlu olarak kullanacağı anahtar kelimeleri önceden belirlediğinden konuyu anahtarlara uyumlu bir anlatımla dile getirir.

Sitenizi seviyorsanız paranızı kalitesiz makaleye vererek çöpe atmayın. Her kategori müşterisi için yazarlarımız tarafından hazırlanan makalelerimizi referans kategorilerimizden inceleyin. Makale kalitemize şahit olduktan sonra gönül rahatlığı ile sipariş geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin