tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Sizlerin aradığınızı daha kolay bulmanız ve anlaşılabilirliğimizi arttırmak amacıyla hazırladığımız sayfamız ile aklınızdaki birçok soruya cevap bulacaksınız.
Sizden Makale Alıp Siteme Eklesem Sitem Yukarı Çıkar mı?

Web sitelerinin Google gözünde değerli olması için en önemli unsurlardan biri site içeriklerinin kalitesi, uzunluğu ve okuyucuya doyurucu bilgi verip vermediği veya dil bilgisi ve imla kurallarına uyulup uyulmadığıdır. Bu nedenle makale kalitesi SEO için oldukça önemlidir. Ama bilinmesi gereken bir şey de şudur ki aynı makaleyi değerleri yüksek bir siteye eklersiniz site tepe yapar veya aynı makaleyi değerleri düşük bir siteye eklersiniz sıralamada altlarda kalır. Diğer bir değişle sitenin SEO kalitesine bağlıdır. SEO çalışmasında makale %30 etkili olurken sitenizin SEO’su %40 etkili ise sosyal medya paylaşımı ile hit alması %30 etkili olacak. Bu üç adımdaki başarınız sitenizin sıralamadaki konumunu belirleyecektir.

Hangi Tür İçerikler Hazırlıyorsunuz?

Legal olan her alanda içerik üretimi gerçekleştiriyoruz. Her türlü bilgi ve blog makalelerinin yazımı için özel yetiştirdiğimiz yazarlarımız kaliteli ve semantik SEO uyumlu içerik üretebilmekteler.

Şimdi Sipariş Versem Ne Zamana Teslimat Yparsınız?

İş yoğunluğumuza göre değişmekle birlikte çoğunlukla akşam 18:00 den önce gelen siparişleri ertesi akşam 22:00 gibi teslim etmekteyiz. Vereceğiniz siparişteki makale kelime sayılarının uzunluğu ve makale sayısı çok fazla ise bizimle iletişime geçtiğinizde o anki yoğunluk durumuna göre size teslimat zamanını vereceğiz.

Editörlük Hizmetiniz Var Mı?

Malesef editörlük hizmetimiz bulunmamaktadır. Sadece dilediğiniz makaleleri yazırlayıp mail adresinize yolluyoruz siteye girişini yapmıyoruz.

Yazdıracağım Makalelerin Uzunluğu Ne Kadar Olmalı?

Google gözünde makalenin kaliteli bilgi ürettiği ve tekrara düşmediği sürece ne kadar uzun olursa o kadar iyidir. Örneğin bir kurumsal hizmet makalesi yazılacaksa konu darsa en fazla 500 kelime çıksa daha uzatmak için tekrara düşülür bu da makale kalitesini olumsuz etkiler. Geniş konuya sahip bir alansa tekrara düşmeden 1000 kelime de yazılabilir. Bilgi makalesiyse ve her cümlesi bilgi içeriyorsa 2000 kelime makale kısa makalelere göre daha ön planda olacaktır.

Bu sayfada cevabını bulamadığınız sorularınızı 7/24, iletişim adreslerimiz üzerinden cevaplayabiliriz.