tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Makale Siparişi

Anasayfa » Makale Siparişi

Web sitemizde bulunan İletişim Sayfası üzerinden, Whatsapp aracılığıyla, telefon ve E-mail adresimiz üzerinden bizlerle iletişim kurarak makale siparişi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Vermek İçin Gereken Bilgiler

  1. İçerik Türü
  2. İçerik Katagorisi
  3. İçerik Sayısı
  4. İçerik Kelime Sayısı
  5. İsteğiniz İle İlgili Açıklayıcı Metin / Sipariş Detayları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bilgi Verici ve Okuyucu Odaklı İçerik

SEO (Search Engine Optimization) Uyumlu, Semantik Makale

%100 Özgün ve Kaliteli İçerikler

Dilbilgisi ve İmla Kurallarına Özen Gösterilen İçerik

Hedef Kitleye Uygun, Tutarlı ve Google Trend Analizi Yapılmış Anahtar Kelimeler

%100 Müşteri Memnuniyeti ve İade Garantili Hizmet

Hızlı, Dinamik, Tecrübeli ve Genç Ekip

Hedeflerinize Daha Kolay Ulaşmanızı Sağlayan İçerikler

Piyasaya Göre Çok Daha Makul Fiyatlı

Anahtar Kelime Tespiti

İçeriğinize uygun en çok hit alan anahtar kelimeler üzerinden makalenizi hazırlıyoruz.

SEO Uyumlu Başlık Oluşturma

Nasıl ki makalenin kendine özgü SEO ve sematik formatı varsa her konu başlığının da kendine özgün ve hit getirecek başlığa ihtiyacı vardır. Bu da tecrübe ve analizi ister.

Editör Kontrolü

Profesyonel yazarlarımızın yazdığı içerikler, oluştuktan sonra alanında uzman editörlerimiz ile müşterimize teslim etmeden önce birçok farklı kriter üzerinden kontrol edilerek teslim edilir.

Satışa Hazır Makaleler

Sektörün durumunu bildiğimiz için sizin ihtiyaçlarınıza yönelik daha önceden hazırladığımız makalelerimiz bulunmaktadır.

Tam Zamanında Teslimat

Özellikle genç ve Dinamik uzman ekibimiz ile verdiğiniz siparişleri tam zamanında teslim ediyoruz. Ancak unutmayın sizin zamanınız bizim için değerlidir. Firmamıza içerik siparişi verdiğinizde zaman konusuna uyar ve zamanında teslimat yaparız.

İçerik Türlerimiz

  • Bilgi İçeriği
  • Blog İçerikleri
  • Hazır Makaleler

İçerik Katagorileri

Full Özgün SEO Uyumlu Makale Yazım Hizmeti

Makale belli bir konu hakkında bilgi vermeyi amaçlayarak yazılabilir. Ayrıca makale herhangi bir hizmeti veya kurumu tanıtmak için kaleme alınabilir.  İnternetin olmadığı dönemlerde dergilerde veya gazetelerde makale yazımı ve yayımı yapılmaktaydı. Günümüzde ise insanlar her bilgiyi internetten bulma çabası içerisindedir.

İnternet sitelerinin ziyaretçilerin okuması ve merak edilen konu hakkında bil sahibi olmaları için makale içerikleri bulunur. Her internet sitesi kendi editör kadrosunu oluşturmamış olabilir. Bu sebeple makale yazım hizmeti veren firmalar veya ajanslar internet sitelerine içerik sağlayabilir.

Hazır Makale Satışı Yapan Ajanslar

Özellikle dijital içerikler ile ziyaretçilerin internet sitelerinde aradıklarını bulmaları mümkündür. Özellikle web sayfalarının Google aramalarında yer alıp internet kullanıcılarının karşılarına çıkması istenir. Hazır İçerik satışı yapan ajanslardan sipariş edilecek makalelerin bu isteğe yanıt vermesi beklenir.

Google aramalarında internet kullanıcılarının karşısına çıkabilmek için arama motoru optimizasyonuna uyulması gerekir. Kısaca SEO olarak bilinen bu uyum internet sitesi içeriklerinin oluşturulmasında dikkat edilmesi gereken bir kuraldır. Makale siparişi verecek internet sayfaları makale yazdırma siteleri yetkililerine bu taleplerini bildirmelidir.

Özellikle SEO uyumlu makaleler üreten makale ajansları ile iş birliği yapmak internet siteniz için önemlidir. SEO uyumu Google gözünden sitenize ziyaretçi katkısı verebileceği gibi okunması kolay içeriklerdir. Fazla uzun olmayan cümleler ile yerinde kullanılmış anahtar kelimeler ile okuyucu için akıcı metinlerdir.

Özellikle internet sitelerinin makale yazım ajanslarından özel siparişle makale temin etmeleri mümkündür. Ayrıca makale ajanslarının web sayfalarında yer alan hazır makaleler bölümünde siteye İçerik satın al tercihi yapılabilir. Makale yazım hizmeti veren bu ajanslar tecrübeli ve konusunda uzman yazar ekibi ile çalışırlar.

Makale ajanslarının daha önce yazdığı hemen her konuda sitesinde yer verdiği referans makaleler mevcuttur. Bu referans makalelerin yazım formatları ve SEO uyumlarını siteniz için sipariş vereceğinizde kıstas alabilirsiniz. Açık ve şeffaf olarak çalışan makale yazım hizmeti veren ajanslar talep edeceğiniz her konuda içerik üretebilir.

İnternet Sitelerine İçerik Satışı

Sanal dünyada kurallar tamamı ile farklı bir şekilde işlemektedir. İnternet siteleri, arama motorları, internet sitelerini ziyaret eden kullanıcılar bu dünyanın aktörleridir. Bir internet sitesi sahibi daha fazla ziyaretçi hedefler ve sitesinde satışı yapılan ürüne müşteri arar. Yahut internet sitesinin gelir sağlaması için yerleştirdiği reklamların tıklanmasını çoğaltmak ister.

Özellikle bir internet sitesinin daha fazla ziyaret edilmesi için ise devreye arama motorları girer. İnternet kullanıcıları aradıkları bilgileri, merak ettikleri konuları Google gibi arama motorlarında aratırlar. Özellikle Google aramalarında internet sitesinin üst sıralarda yer alması için içeriklerin belli kurallara uygun yazılması gerekir.

SEO Uyumlu Makale Satın Al

Arama motoru optimizasyonu da denilen search engine optimization kuralı yani SEO uyumu bu anlamda önemlidir. İnternet siteleri SEO uyumlu makale satın al önerilerine uyarak makale satışı yapan ajanslara yönelir. Makale yazım hizmeti veren ajanslar özellikle dikkat ettikleri SEO uyumu ile tercih edilirler.

Makale siparişi verip internet sitesinin daha fazla Google arasında yer almasını istemek çok doğaldır. Bu amaçla makale ajanslarına başvuran kişiler bu firmalarda bulunan hazır makaleler arasından sipariş verebilirler. Ayrıca makale yazım hizmeti veren ajanslardan kendileri için özgün makale yazmalarını da isteyebilirler.

İnternet siteleri makale yazım ajanslarından sıfırdan özgün bir makale yazımı talep ettiklerinde bazı kriterler vardır. Bu kriterlerden birkaçı sipariş verilen makalenin türü, konusu ve uzunluğu gibi ne istendiğinin belirtilmesidir. Bir makale yazım hizmeti veren ajanstan SEO makale satın al şeklinde tavsiye varsa kesinlikle uymalısınız.

Çünkü sitenizde yer vereceğiniz makalelerin SEO uyumlu olması size çok fazla yarar sağlayacaktır. Sitenizde satışını yaptığınız ürünlerin daha fazla müşteriye ulaşması mümkün olur. Herhangi bir ticaret sitesi olmasanız bile sitenizde yer verdiğiniz Google reklamları size zahmet vermeden gelir sağlar

Hiçbir maddi gelir beklentiniz olmasa da sitenizde tanıtmak veya duyurmak istediğiniz sosyal mesajlar amacına ulaşır. Makale ajanslarının sunduğu SEO uyumlu özgün içerik satın al hizmeti sitenize daha fazla ziyaretçiyi çekecektir. Ayrıca ziyaretçilerin sitenize gelmesi için değil gelen kişilerin kaliteli içeriklerle buluşması da önemlidir. Hazır makale veya siteniz için hazırlayacağımız özgün makalelerden sipariş verebilirsiniz.

İçerik Satışı Fiyatları Ne Kadardır?

Özellikle emek verilen, çaba sarf edilen zaman harcanan her iş ve hizmet için bir bedel ödenmesi gerekir. Belli bir birikime sahip makale yazar kadrosu bulunan makale yazım ajansları oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu ajanslar İnternet sitelerinin içeriklerini sağlamak amacı ile özen ve emek ile içerik satışı yapmaktadır.

Özellikle makale ajansları ürettikleri içerik fiyatları ile sundukları hizmetin karşılığını almayı isterler. Diğer taraftan belli bir konuda metin üretmenin dışında farklı hususlara da dikkat ederler. Makale yazım hizmeti veren ajanslar Google aramalarını önemseyip SEO uyumlu makaleler hazırlamaktadır.

Genellikle internet sitelerinin popülerliğine ve kalitesine destek olan makale satışı yapan bu ajanslar oldukça faydalıdır. Makale siparişi alıp zamanında günü gününe teslim garantisi ile hizmeti benimserler. İnternet siteleri makale siparişlerini makale ajanslarının referans makalelerine göz atarak verebilirler.

Arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha fazla internet kullanıcısı çekmek isteyen web siteleri vardır. Bu amaca yönelik içeriklere yer vermelerinin bilincinde olan bu internet sayfaları makale satın almak isterler. Özellikle SEO makale fiyatları ile bütçelerine göre uygun makale siparişini araştırırlar.

Makale ajansları internet sitelerinden aldıkları makale siparişlerini fiyatlandırırken bazı değişkenleri gözetirler. Özellikle talep edilen makalenin uzunluğu ve yazım formatı önemli bir fiyat belirleyicisi olur Genellikle kelime bazında fiyatlandırma yapan makale yazım ajansları sabit fiyat politikası uygular.

İnternet site sahipleri makale yazım hizmeti yapan ajanslardan makale siparişlerinde ne kadar ödeme yapacaklarını bilmek isterler. Genellikle makale fiyatları kelime bazında belirlenmekte olup istediğiniz içeriğin durumuna göre farklılık gösterir. Genellikle makale yazım hizmeti veren ajansları internet sitelerine makale fiyat bilgisini genellikle 100 kelime olarak sunarlar.

İçerik Fiyatını Etkileyen Faktörler

Genellikle kısa cümlelerle yazılan, gereksiz anlatımlarla tekrar etmeden konuyu açıklayan makaleler daha çok tercih ediliyor. Bu tarz makalelerin fiyatları yüz kelimesi 3 Türk lirası ile 5 Türk lirası arasında değişmektedir. Bu fiyat farklılıkları yazılması istenen makalenin konusu hakkında yeterli bilginin olup olmaması ile ilgili olabilir. Ayrıca fiyatı etkileyen bir diğer unsur da makalenin uzunluğudur.

Makale ajanslarından bilgi makalesi, firma veya hizmet tanıtım yazıcı içerik satın al yöntemiyle temin edebilirsiniz. Genellikle makale yazımı yapan ajans veya web sayfaları makale satışı yaptıklarında ücretlerini yazar ekibinin ödemesinde kullanır. Konularında yetkin yazar kadrosu bulunan makale ajansları her aldıkları siparişi bu ekiple başarıyla teslim ederler.

Özellikle internet kullanıcılarının aradıklarını bulabilecekleri internet sitelerinin içeriklerinin kaliteli olması önemlidir. İnternet sitelerine içerik sağlayan ve hazır makale satışı gerçekleştiren makale ajansları çok önemli işleve sahiptir. Özellikle Google gözünden ele alınan SEO uyumlu makaleler her internet sitesine önemli katkılar verebilirler. Makale siparişi vermek için iletişim sayfamızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Makale yazım hizmeti birçok internet sitesine sağladığı dijital içeriklerle sanal dünyada önemli bir rol üstlenmiştir. Yüzde yüz özgün yazılan her makale emeğe, özene ve tecrübeye dayalı bir sürecin sonunda ortaya çıkmaktadır.