tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anadolu Jet İletişim Bilgileri – Müşteri Numarası

24 Ekim 2023
7 kez görüntülendi
Anadolu Jet İletişim Bilgileri – Müşteri Numarası

Anadolu Jet iletişim numaraları ile her yere çok özel fiyatlarla uçabilirsiniz. Şimdi 0850 333 25 38’li ücretsiz müşteri hizmetlerini arayarak detayları öğrenebilirsiniz. Anadolu Jet müşteri hizmetleri üzerinden uçak bileti satın alabilir ya da satın aldığınız biletleri değiştirebilirsiniz.

2008 yılında kurulan Anadolu Jet yurtiçinde büyük pazar payına sahip havayolu firmalarından bir tanesidir. Anadolu Jet müşteri hizmetleri, Türk Hava Yolları’na bağlı olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de havacılıkta ciddi rekabet olmasından dolayı THY’nin fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara bilet satışı gerçekleştiren firma uçuşlarını Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiriyor. Anadolu Jet Havayolları kuruluşundan bu yana gelişmeye devam ediyor. Her geçen gün filosu ve yolcu kapasitesini arttıran firma binlerce yolcuya hitap ediyor.

Kara yolculuğu ile yapılan seyahat sürelerini azaltmak için faaliyetlerine başlayan firma uygun fiyatları elinizin altına getiriyor.

Anadolu Jet İletişim: 0850 333 25 38

Türkiye’nin başkenti Ankara şehrinden uçuşlar hız kesmeden devam ediyor. Günümüzde birçok kişi Ankara’yı gezmek ve güzelliklerine tanıklık etmek için ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Arkeolojik alanları, müzeleri ve yeşil alanları ile başkent birçok kişiyi memnun ediyor.

Anadolu jet hava yolu firmasının merkezi Ankara’dır. Ankara merkezli çalışmalarını sürdüren firma uygun fiyatları ile göz önüne çıkmayı başarıyor. Anadolu jet THY firmasının alt firması olarak faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Ankara şehrinden uçak seyahati yapılacak yolcuların ilk tercihleri Anadolu jet firmasıdır. Uçak bileti satın almak için Ankara şehrindeki acenteleri araştırabilir ya da internet üzerinden destek alabilirsiniz.

Ankara şehrinde acente sayısının az olması nedeniyle acente bulmak oldukça zordur. Bunun yerine ücretsiz Ankara Anadolu Jet İletişim hattı numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Hattı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletinizde her türlü bilet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz müşteri hizmetleri üzerinden biletlerinize ekstra bagaj ve koltuk seçimi yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları şirketi tarafından kurulan Anadolu Jet Havayolları, 2008 yılından bu yana ulaşım ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Anadolu Jet İletişim numaraları üzerinden her türlü desteği alabilirsiniz. 0850 333 25 38 numarası üzerinden hizmet veren müşteri hattı üzerinden bilet alma, check-in, sefer sorgulama ve ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Anadolu Jet Havayolları, düşük maliyetlerle havacılık hizmeti veriyor. İnsanların, ucuz uçak bileti satın alacak kişiler seyahatlerini gerçekleştiriyor. Anadolu jet firması, yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile hizmetlerini bu adresten sunuyor.

Anadolu Jet Tarihçe

Anadolu Jet 2008 yılından bu yana faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Uçuşların büyük bölümü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapan firma bu alanda öne çıkıyor. Anadolu Jet firması yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını gerçekleştiriyor. Uçuş noktaları sayısını da sürekli genişleten firma tüm şehirlerin havalimanlarına günlük seferler düzenliyor.

Anadolu Jet Havayolları Türk Hava Yolları’nın alt kuruluşu olarak faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Türk Hava Yolları’nın uçak biletlerini satın almak için hemen iletişim numaralarından destek alabilirsiniz. Yurtdışı uçuşlarına Kıbrıs ile başlayan firma bugün Avrupa’da dünyanın birçok ülkesindeki havalimanlarına uçuşlar gerçekleştiriyor. Yaz aylarında turizm noktalarına turistlerin taşınması için yurtdışı seferler tamamlanıyor. Uçak bilet fiyatlarının uygun olması, nedeniyle birçok kişi Anadolu jet telefon numaralarını arıyor.

Anadolu Jet İletişim 444

Anadolu Jet firmasının ana merkezi Ankara’dır. Türkiye’nin başkenti olarak bilinen Ankara köklü geçmişiyle öne çıkıyor. Anadolu’nun ortasında yer alan bu şehir pek çok medeniyete ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin ikinci en büyük kenti olarak öne çıkan Ankara, İç Anadolu Bölgesi’nde en kalabalık şehirlerinden biri oluyor.

Ankara şehri, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor. Ayrıca bu şehre ulaşım da son derece kolaydır. Ankara Anadolu Jet şubeleri ile iletişime geçerek sizde anında bilet alabilir ve Ankara üzerinden uçuşa geçebilirsiniz. Anadolu Jet firmasının 444’lü telefon numarası yer alıyor. 444 25 38 müşteri hizmetlerinden gereken desteği alabilirsiniz. Yurtdışından Anadolu Jet’in 444’lü numarasına alternatif olarak 0850 333 25 38’li çağrı merkezini ücretsiz Anadolu Jet iletişim hattını arayabilirsiniz.

444 25 38Anadolu Jet İletişim 0850

Türkiye’de önemli uçuş noktalarından biri olan Ankara Esenboğa Havalimanı ülkede doğu ve batı pek çok uçuşu yapabiliyor. Ülkenin birçok yerinden yolcuları ağırlayan bu havalimanı birçok noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Ülke içinde birçok noktaya uçuş imkanı sağlayan Ankara Anadolu Jet uçuşları ile aynı zamanda dış hatlarda da ekonomik çözümler sunuyor. Sezonluk ve dönemsel olarak uçuşlar farklılık gösterebiliyor. En güncel ve en doğru bilgilere ulaşmak için 0850 333 25 38 numarayı şimdiden arayabilirsiniz.

Tüm firmalarda olduğu gibi Anadolu Jet 0850’li telefon numarası da müşterilere ücretsiz olarak destek veriyor. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden 0850 333 25 38’lü Anadolu Jet iletişim hattına erişebilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Alma

Anadolu Jet firması, iletişim numaraları üzerinden müşterilerine bilet alma ve bilet değişikliği alanında destek veriyor. Uçak bileti satın almak isteyenler, bulundukları şehirlerde bulunan Anadolu Jet acente firmasından destek alabiliyor. Havalimanlarında bulunan Anadolu Jet ofisinden ve online sitesi üzerinden biletlerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Bilet alma işlemlerini online olarak yapmak isterseniz uçuş saatinden en az 72 saat önce rezervasyon almanız gerekir. Satın alınan biletler için check-in işlemleri uçuş saatinden bir saat öncesine kadar internet üzerinden tamamlanır. Anadolu Jet uçak bileti almak isteyenler, uçuş noktalarına, uçuş tarihine göre fiyat farklılıkları ile karşılaşır.

Ankara Esenboğa Havalimanı Hizmetleri

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanı uçuş yoğunluğu ile öne çıkıyor. Türkiye’nin başkenti olan Ankara, Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasındadır.

Anadolu Jet Havayollarının merkezi Ankara’dadır ve Ankara Esenboğa Havalimanından yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Yurtiçin aktarmalı uçuşların büyük bir bölümü de Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden tamamlanıyor.

Anadolu Jet Havayolları iletişim numaralarını arayanlar her konuda destek alabiliyor. Ankara şehir merkezinden havalimanına nasıl gidecekleri hakkında da detayları öğrenebiliyor. Anadolu Jet 0850 333 25 38 numaralı çağrı merkezi numarası binlerce müşteriye tam zamanında çözümler sunuyor.

Ankara Esenboğa Havalimanından, Anadolu Jet uçaklarına binmek istiyorsanız Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar ve AŞTİ noktalarından havalimanı servis araçlarına binebilirsiniz. Yakın şehirlerden Ankara’ya gelenler, bu noktalardan servis araçlarını kullanabilir.

Esenboğa Havalimanı’ndan şehir merkezinin birçok yerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ankara Büyük Şehir Belediyesi otobüs hatları olan 442/A ve 442/K numaralı otobüsler 06:00 – 24:00’a saatlerinde ulaşım desteği veriyor. EGO otobüsleri ya da taksi kullanarak Esenboğa Havalimanı’ndan dilediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu Jet İletişim

İstanbul’da yer alan Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük havalimanlarından bir tanesi de Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden de firma uçuşlar gerçekleştiriyor. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da milyonlarca kişi seyahat ediyor. Türkiye’nin havayolu trafiğinde çok önemli bir yere sahip olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına devam ediyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Jet Havayolları firmasının, uçuşlarını yaptığı önemli noktalar arasındadır. Firma İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarını yapabiliyor. Yurtiçi uçuşlarda firma bu bölgeyi aktarma noktası olarak kullanılıyor. Anadolu jet havayolları iletişim 0850 333 25 38 numaralarını arayarak havalimanına ulaşım ve alabilecekleri hizmetleri kolayca alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının çeşitli noktalarından kolayca yapılabiliyor. Anadolu Jet ücretsiz müşteri hizmetleri hattı ya da online sistemler üzerinden biletleri alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na kişisel araçlarınızla da ulaşabilirsiniz. Bunun için TEM otoyolunu kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden birçok noktadan özel araçlarla ulaşım işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Araçlarınızı dilerseniz Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunan otoparklara park edebilirsiniz. Bu uygulama özellikle şahsi olarak seyahat etmek isteyen misafirler için kolaylık sunuyor. İstanbul’da diğer şehirlere oranla ulaşım daha gelişmiş olması bu havalimanın tercih edilmesine neden oluyor. Havabüs, Marmaray ya da Otobüs seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na anında ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Online İşlemler

Anadolu Jet iletişim firması müşteri hizmetleri üzerinden kesintisiz destek veriyor. İşlem yapmak isterseniz firma iletişim numaralarını hemen arayabilirsiniz.

Anadolu Jet Havayolları online işlemler ile, bilet alma, online check-in, uçuş işlemleri ya da ilave bagaj işlemleri gibi destekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Online bilet almak isteyenler, işlemlerini, firma resmi internet adresinden yapabiliyor.

Yetişkin, çocuk ve bebekler için farklı hizmetler için detayları da destek hattından alabilirsiniz. Bilet rezervasyonu yapmak için uçuş saatinden en az 72 saat önce işlem yapmanız tavsiye edilir.

Anadolu Jet Check-in İşlemleri

Anadolu Jet iletişim, uçuşları için acente bürolarından ya da online sistem üzerinden de tamamlanıyor. Uçuş saatine 24 saat ve daha az zaman kaldığında check-in işlemlerini yapmanız gerekir.

Online check-in işlemlerinin tamamlanması için Anadolu Jet Firması, son 24 saat kala işlemlere izin veriyor. Check-in işlemlerini yapanlar, isterlerse ek ücret ödeyerek farklı hizmetlerden yararlanabiliyor.

0850 333 25 38 numarasını arayarak ek ücret ödemelerinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Ücretli koltuk seçimi ve ek bagaj hakkı alma gibi farklı hizmet paketleri check-in işlemleri üzerinden tamamlanır.

Anadolu jet Bagaj Hizmetleri

Anadolu Jet telefon firması, misafirlerinin uçuş noktalarına göre ücretsiz bagaj hakkı desteği veriyor. Anadolu Jet ücretsiz çağrı merkezi numarası 0850 333 25 38 numarasını arayarak ek bagaj hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Jet yurtiçi uçuşlarında, standart bilet ve business hizmetlerine göre farklı ağırlıkta bagaj hakkına sahiptir. Standart biletler için yolcu başına 15 kg, business biletli yolcular için 20 kg ücretsiz bagaj hakkı verilmektedir.

Bebek yolcular için 10 kg bagaj hakkı verilmektedir. Bagajın ağırlığının daha fazla olacağını düşünenler iletişim numaralarını arayarak, ek bagaj ücretleri hakkında bilgi alabiliyor.

Anadolu Jet Bilet Erteleme İşlemleri

Anadolu Jet müşterileri, satın aldıkları uçak biletlerini, uçuş saatinden önce iletişim numaralarını arayarak erteleyebilir. Anadolu Jet ile yapılacak yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için önceden bilet alarak ucuz fiyatlarla bilet satın alabilir

Bilet erteleme işlemi sonrasında bilet fiyatı değişecektir. Anadolu jet firması, müşterilerine bilet değişikliğinden dolayı oluşan fiyat farkını müşterilerine sunacaktır.

Anadolu Jet Havayolları üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapmak isterseniz acentenin resmi adresini hemen kullanabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde her türlü işlem yapmak isterseniz 0850 333 25 38 ücretsiz Anadolu Jet iletişim hattından yararlanabilirsiniz. Anadolu jet iletişim müşterileri, resmi internet adresinden ya da müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden bilet tarih değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

İletişim Hattı İle Neler Yapılabilir?

Anadolu Jet Havayolları iletişim numaraları üzerinden birçok işlemi yapabilirsiniz. Canlı destek hattını arayarak uçak seferleri hakkında bilgi alabilir ya da check-in işlemlerini yapabilirsiniz. Anadolu Jet iletişim hattı ile;

  • THY uçak bileti satın alabilir,
  • Ekstra bagaj satın alabilir,
  • Ücretli koltuk seçebilir Anadolu Jet uçak bileti alabilir,
  • Uçak bileti değişikliği yapabilir,
  • Uçak bileti açığa alabilir,
  • Uçak bileti iptal edebilirsiniz.

Anadolu jet herkesin bulunduğu yerden ücretsiz iletişim numarasından birçok işlemi anında tamamlayabilirsiniz. Müşterileri, tüm telefon operatörlerinden arama yaparak birçok detaya erişebilir.

Anadolu Jet Ücretsiz Numarası Nedir?

Anadolu Jet’in ücretsiz iletişim numarası 0850 333 25 38 üzerinden hizmet veriyor. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden ücretsiz olarak arayabileceğiniz iletişim numarası merak ettiğiniz tüm detayları sizlere sunabiliyor.

Anadolu Jet İletişim Maili Nedir?

Anadolu Jet’in iletişim mail adresi destek@anadolujet.com’dur. Bu mail adresine görüş ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Yurtdışından Anadolu Jet’e Nasıl Ulaşırım?

Anadolu Jet’in 444’lü e 0850’li numarası bulunuyor. Yurtdışında olan kişiler 0850 333 25 38 müşteri hizmetlerini arayarak gerekli desteği alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?