0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Vidanjör

20 Mart 2022
800 kez görüntülendi
Ankara Vidanjör

Ankara vidanjör firması olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle değerlerimizden ödün vermeden kurumsal zeminde taleplerinizi karşılıyoruz.

Ankara vidanjör sektörünün önde gelen markalarından biri olarak benzersiz temizlik hizmeti veriyoruz. Firma personellerimiz alanında özel yetiştirilmiş personellerden oluşmakta olup daima zamanında ulaşım sağlayarak garantili hizmet vermektedir.

Firmamız çamur veya tuvalet atıklar gibi diğer atıkların neden olduğu tıkanmaları açarak çözüm sağlamaktadır.  Büyük açıcı teknolojimiz sayesinde kanallarda ve logarda meydana gelen birikintileri ortadan kaldırarak borularda ferahlama sağlamaktayız.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Ankara vidanjör firmamız tuvalet tıkanıklığı açma ve kanalizasyon gideri açma konusunda araç kullanımına yönelik farklı politikalar uygulamaktadır. Özellikle ciddiye alınmadığında zararlara neden olan tıkanıklıklar için acil çözüm sunmakta ve vidanjörlerimizi devreye sokmaktayız.

Vidanjörün çalışma prensibi büyük boom ile çekilen tıkanmalar şeklindedir. Atık olan alana büyük bir mekanizma yerleştirilerek bir yandan tıkanmayı açar diğer yandan kiri kendi hortumuna alır. Bu sayede hem açma hem temizleme işi bir arada gerçekleşir.

Evde Kanalizasyon Temizleme

Genellikle evlerde tuvaletler taşıyorsa borularda, kanalizasyon giderlerinde tıkanma var demektir. Özellikle boruların bağlı olduğu kesişim yerlerindeki tıkanıklıklar profesyonel çözümlerle son bulur. Diğer taraftan manüel yapılabilecek tek durum, yüzeyde görünen tıkanmaları temizlemek ve yayılan alanları engellemek olacaktır.

Ankara Vidanjör Hizmetimiz Hangi Faydaları Sağlıyor?

Ankara vidanjör hizmeti olarak kurumsal ve bireysel açıdan sağladığımız faydalarla piyasa koşullarındaki firmalara göre fark yaratmaktayız.

  • Mallarınızın zarar görmesini engellemiş olursunuz. Ev ve iş yerlerinizde değerli tüm eşyalarınız korumuş olur.
  • Kötü kokular bir iş yerinde negatif etkilere neden olur. Müşteri kaybınızı engellemek için anında çözüm bularak zararın önüne geçmiş olursunuz.
  • İş yerlerinde maddi zararınızın engellenmesini sağlarsınız.
  • Kişisel eşyalarınızın tıkanma nedeniyle batmasını engellersiniz.
  • Logar temizleme hizmeti alınca biriken ve taşan çukurlar nedeniyle genel rahatsızlık engellenmiş olur.
  • Bütçenize uygun kanalizasyon temizleme fiyatları ile piyasaya göre uygun bir sonuç alabilirsiniz.
  • Ankara vidanjör firmamız verdiği tıkanıklık açma hizmetlerini uzman ekiple titizlikle yerine getirmektedir.

Sizin de logarınız tıkandı ve vidanjör hizmetine ihtiyacınız varsa işin uzmanından destek almanız gerekir. Bunun için firma sitemizin iletişim sayfasından müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?