0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefondan Para Kazanmanın Yolları

24 Mart 2022
546 kez görüntülendi
Telefondan Para Kazanmanın Yolları

Günümüzde telefon, elimizden neredeyse hiç düşürmediğimiz bir parçamız olmuştur. Peki bu telefondan para kazanmanın yolları nelerdir?

Telefondan para kazanmanın yolları için çok alternatif var. Biz kısa kısa açıklamalarla sıralayalım. Hangisi ya da hangileri sizin için daha uygunsa inceleyin ve kararı verin.

Sanal Asistanlık

Birçok yöneticinin tercih ettiği bu yöntemde, evde pijamanız ile elinizden telefonu düşürmeden bir yöneticinin tüm planlamasını yapıp, takip edip hatırlatıp düzenler ve iyi de gelir sağlayabilirsiniz.

Anket Doldurma

Özellikle belli sitelere üye olup günlük limitiniz doğrultusunda anket doldurup para kazanmanızı sağlayan bu sistem en bilinen online para kazanma yöntemlerindendir.

İnstagram Hesabı Açma

Özellikle günümüzün ticari anlamda da en aktif sosyal medya mecrası olan Instagram’dan nasıl para kazanırım diyorsanız, net olarak cevabı; reklam ve satış yaparak olacaktır. Diğer taraftan sadece İnstagram üzerinden satış ile ciddi gelir sağlayan kişiler vardır. Sizde bunlardan biri olabilirsiniz.

Twitter Hesabı Açma

Özellikle takipçi sayısını artırıp, onlarla iletişimi iyi hale getirirseniz, firmalar sizden reklamlarını yapmanızı isteyebilirler. Ancak sizin yapacağınız ise bu reklamı paylaşmak ve takipçilerinizi reklam ürününe yönlendirmek olacaktır.

Youtube Kanalı Açma

Özellikle genç zenginlerle dolan bir mecra olan youtube’da, siz de öncelikle yaratıcı ve orjinal bir fikir bularak videolar dünyasına girip burada şansınızı deneyebilirsiniz. Doğru hedef kitle ve iyi bir fikir hayal edemeyeceğiniz bir dönüş sağlar.

Cepten Yatırım

Telefondan para kazanma yolları denince aslında en büyük kazanç, hisse senedi, borsa, bitcoin ya da her ne istiyorsanız araştırıp tek tuşla yapabileceğiniz yatırımlardan gelecektir. Anında karar alıp, alım satım yapıp anlık kazançlar sağlayabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar

Bazı uygulamaları indirmeniz size az da olsa gelirler sağlayacaktır. Uygulama sizden bazı basit görevler ister ve bunu yaparsanız karşılığında bir para kazanırsınız. Telefon ile para kazandıran uygulamaların sayısı oldukça fazladır. Araştırmanız yeterlidir.

Uygulamaları Test Etme

Her gün yepyeni uygulamalar hazırlanmaktadır ve üreticiler bunları piyasaya sürmeden önce test etmek zorundadır. Özellikle bu konulardaki bilginize güveniyorsanız bu test eden kişilerden biri olmak size kazanç sağlayabilir.

Telefondan Reklam İzleme

Youtube video yayıncıları videodaki reklamlar izlendiğinde para kazanır ve genelde o videolardaki reklamlar izlenmez ve geç diyerek ana videoya geçilir. Bu izlenmeyi sağlamak için de uygulayıcı firmalarla anlaşır ve tıklama başına gelir payı verirler. Bu da izlenmeleri artırır. İşte bu reklam izleme işi de telefondan para kazanma yollarından biri olarak size oturduğunuz yerden para kazandırabilir.

Bilgisayar başında para kazanma yolları makalemizi de inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?