0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Yönetimi

21 Mart 2023
157 kez görüntülendi
Sosyal Medya Yönetimi

İçeriklerin oluşturulması ve yayınlanmasında son derece gerekli olan sosyal medya yönetimi hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. İlk olarak oluşturulan içerikler ve yapılan yayınlar ile sosyal medyada elde edilmekte olan etkileşimler incelenir. Bu yöntemle hedef bir müşteri topluluğunun oluşturulması sağlanmaktadır. Analizler yapıldıktan sonra hedef kitlenin içeriklerinizle buluşması sağlanır.

Şirketlerin ya da özel kurumların sosyal medya kullanması satış stratejisi için oldukça büyük bir avantajdır. Çünkü şirketler sosyal medya üzerinden etkileşim kurmakta ve bu sayede daha çok kitleye ulaşmaktadır.

Firmamız sosoyal medya yönetim hizmetini hemen hemen her meslek grubuna vermektedir. Fakat daha çok bazı meslek gruplarında ağırlıklı çalışmaktadır. Özellikle doktorlar, psikologlar, diyetisyenler, estetisyenler, gayrimenkul uzmanları daha çok hizmet talep etmektedir.

Firmamızdan hizmet almak isteyenlerin firmamız ile iletişime geçmesi ve müşteri temsilcimize ulaşması yeterli olacaktır.

Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi içerisinde doktorlar için özel olarak verilmekte olan hizmetimiz ile doktorların tanınırlıklarını artırmaktayız. Doktorların sitelerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak geniş yelpazedeki kitlelere ulaştırmaktayız. Bu sayede doktorların istedikleri hedef kitlesine ulaşması ve daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmeleri sağlanmaktadır. Doktorlar için yapılmakta olan sosyal medya yönetiminin asıl amacı doktorun uzmanlığına ait olan uygulamaların tanıtılmasıdır.

Doktorun uzmanlık alanına ilişkin olarak bir konsept ile sayfa düzenlenip bu sayfada ilgili olan fotoğraflar ve paylaşımlar bulundurulmaktadır. Haftalık olarak da doktorun başarılarını ve operasyonlarını burada paylaşmak ve içerik oluşturmak oldukça önemlidir. Doktorların aldıkları başarılı sonuçlar da doktorlar için sosyal medya yönetimi hizmeti içerisinde yer verilmektedir.

Diyetisyenler İçin Sosyal Medya Yöneticiliği

Diyetisyenler için sosyal medya yöneticiliği hizmetimizi alan diyetisyenler kısa süre içerisinde popülaritesini artırmaktadır. Sosyal medyayı etkin şekilde kullanıp diyetisyenlerin tüm çalışmalarına yer verdiğinde kişilerin daha çok dikkatini çekmektedir. Bu sayede diyetisyenin hedef kitlesi genişlemektedir. Daha çok insana ulaşarak daha çok danışana sahip olması anlamına gelmektedir.

Ziyaretçi açısından oldukça yükselişe geçmelerinin mümkün olduğu bu sayfalarda diyetisyenler daha fazla kişiye ulaşmış olurlar. Hem sosyal medyanın daha uzman ve profesyonel şekilde kullanılması diyetisyenlerin geri dönüş almasını artırmaktadır.

Psikologlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Psikologların daha fazla hedef kitlesine ulaşmasını sağlamak adına psikologlar için sosyal medya yönetimi hizmeti vermekteyiz. Özellikle de mesleğine yeni başlamış olan psikologlar için hem sosyal medyada aktif şekilde yaptığı işin tanıtılması hem de yapılan çalışmaların paylaşılması oldukça iyi bir izlenim oluştur. Bu sayede psikolog daha fazla kitleye ulaşmış olur. Sosyal medya yönetiminden Psikologların en iyi sonucu alması firmamızın en önemli hedefidir.

Estetisyen İçin Sosyal Medya Yöneticiliği

Son zamanların en çok ihtiyaç duyulan ve oldukça rağbet gören mesleklerinden biri de estetisyenlik olmuştur. İnsanlar gün geçtikçe kendilerini daha güzel ve bakımlı hissetmek adına estetisyenlerden operasyon hizmeti alırlar. Bu nedenle estetisyenler daha çok kişiye ulaşıp kendilerini tanıtmaları ve de daha fazla operasyon yapmaları için de estetisyen için sosyal medya yöneticiliği konusunda hizmet almaları gerekmektedir.

Estetisyenler firmamızdan hizmet alarak müşteri portföyünü her geçen gün büyük bir hızla artırabilmektedir.

Sosyal Medya Yöneticiliği Neden Gerekir?

Sosyal medya yöneticiliği sayesinde kişiler daha fazla kitleye ulaşmakta ve istedikleri zaman yapılan içerik paylaşımları sayesinde de daha çok dönüş almaktadırlar. Bu nedenle sosyal medya yöneticiliği neden gerekli? Konusunda sosyal medyanın oldukça uzman ve profesyonel şekilde kullanılması ve kitleye ulaşılması amacı yer alır. İhtiyacı olan herkes firmamızdan bu konuda destek ve hizmet alabilir.