0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Siyah Renkle Nasıl Kombin Yapılır?

18 Mayıs 2023
41 kez görüntülendi
Siyah Renkle Nasıl Kombin Yapılır?

İçindekiler

Renkler arasında en asil ve klasik olan siyah renktir. Her kadının ve erkeğin dolabında siyah renkli bir pantolon, gömlek, bluz veya tişört bulunmaktadır. Siyah renk tek başına gösterişli bir renktir. Ancak bu rengi daha da ön plana çıkarmak veya geri planda bırakmak sizlerin elindedir. Siyah rengi ile en uyumlu renkler ile kombin yapılmalıdır. Peki, siyah renkle nasıl kombin yapılır? Öncelikle siyah renk ile uyumlu renkler;

  • Gold,
  • Haki,
  • Beyaz,
  • Kiremit,
  • Kahverengi,
  • Pembe

 Öncelikle siyah rengi ile birbirine uyumlu renkler kombinlenmelidir. Turkuaz ile siyah, siyah ile yeşil, siyah ile turuncu, siyah ile pembe, siyah ile gri ve siyah ile nude renkler kolaylıkla kombinlenebilir.

Siyah Kombin Bilgisi

Siyah bir bluz ile gold renginde bir etek en güzel şekilde uyum sağlayacaktır. Alt kombin parçanızı farklı renklerde tercih ederek üst kombin parçanızı siyah değerlendirebilirsiniz. Özellikle siyah renkte yapılan kombinleri kırmızı, hardal ve turuncu gibi renkler ile ön plana çıkarabilirsiniz. Kombilerinizi tamamlayan aksesuarlarınızı gold renginde seçebilirsiniz. Siyah ile uyumlu renkler belirttiğimiz gibi sınırlı değildir. Siyah renkle nasıl kombin yapılır? sorusuna yanıt mı arıyorsunuz? Kısacası ten renginiz koyu ise siyah ile açık tonları kombinlenmelisiniz. Fakat ten renginiz açık ise hem açık hem de koyu renkler ile çeşitli kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Siyah’a Yakışan Renkler İle Siyah Kombinler

Siyaha yakışan renkler oldukça fazladır. Siyah bir elbise üzerine beyaz, gri, haki ve mor renkleri kombinlenebilir. Siyah genellikle özgüveni yüksek ve karşısındakini etkilemek isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği bir renktir. Aynı zamanda sokak kombinlerimde siyah renk ile beyaz tercih edilmektedir. Günlük giyim, spor giyim, gece ve özel günlerde siyah ile kombin yapacağınız renkler arasında kırmızı, krem, kahverengi ve füme renkleri yer almaktadır. Kırmızı bir etek üzerine siyah bir tişört, yeşil bir pantolon üzerine siyah bir bluz veya siyah bir elbisenin üzerine pembe renkli bir gömlek kombinlenebilir.

Siyah İle Uyumlu Renkler

Siyah ile uyumlu renkler arasında lila, mor, mavi, yeşil, pembe, kırmızı, gold, gri, gümüş, hardal sarısı, kiremit, bordo, kahverengi, beyaz ve krem gibi çeşitli renkler uyum göstermektedir. Özellikle siyah ile beyaz uyumu çoğu kişinin hem günlük hem de özel günlerinde tercih ettiği bir kombinasyondur. Siyah bir pantolon üzerine beyaz bir büstiyer gibi benzeri pek çok kombin yapılabilir. Siyah renkle nasıl kombin yapılır? sorusu genellikle uyumlu giyinen kişilerin merak ettiği bir konudur.

ETİKETLER
,