0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Led Panel Armatür Nedir?

01 Mayıs 2022
670 kez görüntülendi
Led Panel Armatür Nedir?

LED panel armatür günümüzde bir çok kullanıcının en çok tercih ettiği ürünlerdir. Tasarruf sağladığı için ektra tercih sebebidir. LED panel armatür ise, gelişmiş teknolojisi ile kullanım kolaylığına sahiptir. Metal kare kalıplar içine yerleştirilmiş ve bu sayede ışığın pleksiglas ve bir difüzör yardımı ile yayılmasını sağlayan aydınlatmalardır. Peki LED paneller nelerdir? Kısaca LED paneller hakkında bilgi vereceğiz.

LED Paneller Nelerdir?

Bu oaneller birden fazla boyut seçeneği bulunan ve her yere uyumunu kolaylıkla sağlayan aydınlatma araçlarıdır. Ucuz olması dolayısı ile genelde en fazla tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır.

LED Panel Armatür Ne İşe Yarar Ve Avantajları nelerdir ?

LED panel mekan aydınlatmalarında en çok kullanılan ürünlerdir. Eski tarz aydınlatmaların yanı sıra LED paneller %90 maliyet tasarrufu sağlar. Sıcak beyaz ışık, doğal beyaz ışık, soğuk beyaz ışık gibi tercihlere sahip avantajlı ürünlerdir. Montaj kolaylığı, ışığın doğal bir şekilde yayılması ve şık görüntüsü ile dikkat çeken bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Aynı zamanda tam bir çevre dostu olmasından dolayı tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Panel Armatür Kullanım Alanları Nerelerdir?

LED panel armatürlerden en çok tercih edilenler, sıva altı ve sıva üstü olarak üretilen ürünlerdir. Ebat seçenekleri olmasından dolayı asma tavan kullanımlarında karşımıza çıkan sıva altı olarak kullanılan, genellikle 60×60 cm ölçülerinde tercih edilse de, 30×30, 30×60 ve 30×120 cm ebatlara sahip aydınlatmalar da yaygın olarak kullanılıyor. Kare ve yuvarlak şekillerdeki LED paneller, okul, iş, hastane, market, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda tercih ediliyor. Aynı zamanda oldukça uzun ömürlü aydınlatma ürünleridir.

Led Spot Tavan Aydınlatma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?