0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Evden Eve Nakliyat

23 Şubat 2023
207 kez görüntülendi
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık, özen gerektirir ve bunu en iyi şekilde yapan bir firmayız. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde ayrıcalıklı bir sonuç almak için başvurularınızı beklemekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat her iki bölgeden gelecek kurumsal taleplerle aynı zamanda bireysel talepleriniz için de uygun olarak faaliyetleri sürdürmektedir. İhtiyaçlara özel taşımacılık sistemlerinde teknik açıdan beklediğiniz sonucu vermekteyiz. Özellikle bütçe ve hizmet anlamında ideal çalışma prensibi sunuyoruz ve müşterilerimize özen gösteriyoruz.

Makale referans olması açısından yazılmıştır, nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır.

Makale Ajans

En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyede gereken iyi bir çalışma için ilk andan son teslim aşamasına kadar titizlik gerekir. Faaliyetlerimiz, zamanlama, paketleme, sigortalı teslimat gibi açılardan planlı bir şekilde sürdürülmektedir. Evden eve nakliyatta ev içerisindeki tüm eşyalar özenle paketleyerek üstelik teslim edileceği yere titizlikle gönderiyoruz.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat 

Yüksek katlarda en çok gereken araçlardan biri asansörlü nakliye aracıdır. Asansör sayesinde ağır malzemeler kolayca yukarı katlara taşınmaktadır. Öyleyse dengeli şekilde taşınan araç yükleri pencere ve balkonlardan içeri sokularak yeni alanlarındaki yerlerini bulacaktır.

Kurumsal İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi 

Kurumsal çalışmalarımızdan faydalanarak çeşitli malzemelerinizi apartmanlara, illere, ilçe veya ücra mahallelere gönderebilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat firmamızda araçlarımızı seçerken özenli hareket ediyoruz. Araçlarda çelik kasa ve engebelere dayanıklı mekanizma bulunmaktadır. Bu sayede firmamız olarak köy yolları gibi alanlarda sorunsuz şekilde teslimat hedefliyoruz. Çukurlu yollara denk gelen araçlarımız esnek yapısıyla çözüm sağlayacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık

Ofis ve ev taşıması yapılırken parsiyel taşımacılık çok sık kullanılmaktadır. Bundan dolayı parsiyel taşımacılıkla beraber nakliyat bütçesinde avantaj sağlanmaktadır. Bütçenize uygun bir ürün elde etmek istediğinizde parsiyel nakliyatın tadını çıkarabilirsiniz. Bu nedenle hizmetlerimizde en çok tercih edilenlerden biri parsiyel taşımacılıktır.

Bütçe açısından ne gibi avantajları olduğuna bakıldığında, birinci olarak tırın tamamına ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Bu bir kamyon da olabilir, orta boy kamyonet de olabilir, fakat genelde az eşyada bölgesel bir taşıma ödemesi gerekecektir. Piyasa kriterlerine göre parsiyel taşımacılıkta uygun sonuçlar alacağınızın işaretleri baştan bellidir.

Bir çuval malzeme için büyük bir araç kiralamak yerine bir bölümü kiralamak daha mantıklıdır. Müşterilerimizin tamamı bu şekilde düşündüğünden gereken işlemleri de buna göre yaptırabilirsiniz. Ancak parsiyel taşımacılık için ekstra durumlarda tüm araç kiralaması gerekli olma ihtimali vardır. Örneğin bir parça eşya taşınacaktır ancak bu malzeme maddi açıdan çok yüksek bir üründür. Bu gibi durumlarda ise tüm araç kiralaması yapılarak malzemenin diğer malzemelerle hiç temas etmemesi sağlanır.

Genellikle sanatsal ürünlerde tek parça taşımacılığı yaparken klasik parsiyel taşımacılık işlemlerimizden farklı bir süreç de sizi bekleyecektir. Bir fuar alanında sergilenecek özel el yapımı bir ürün taşımasında da bir araç kiralaması olabilir.  Kurumsal ve bireysel olarak kendi durumunuza göre talepleri yerine getirmekteyiz. Araç içi koruma malzemeleri ve özel paketler konusunda firmamızda gereken alt yapı vardır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis içerisindeki malzemeler nereye gidecekse olabilecek en hızlı şekilde nakledilmektedir. Genel ofis malzemeleri ve dikkatli taşınması gereken dosyalar, önemli evraklar doğru şekilde paketlenerek hazırlanır.

Dosya paketlemesi yapılırken tarafınızdan birinci paket hazırlanabilir. Bu sayede kendi sınıflandırmanıza göre dosya malzemeleriniz ek avantaj paketleriyle nakledilecektir. İş yeri ve ofisleriniz taşınırken ilgi ve alaka konusunda sizleri eksik bırakmamaktayız. Nakliyat yöneticilerimiz her daim sizleri memnun etmek istemektedir bu yüzden sorunsuz taşımacılıkta doğru adrestesiniz.

Ofiste dosyalar haricinde neler taşınır, önemli bir sorudur. Örneğin değerli madenler vs. gibi malzemeleriniz varsa bunlar sözleşme kapsamı dışında kalacaktır. Para kasaları, altın gibi ürünler sigorta dışında tutulmaktadır. Masa, sandalyeler, mutfak malzemeleri, dolaplar, raflar, stor perdeler, askılık ve diğer ürünler ofis taşımacılığı sayesinde konforlu bir şekilde nakledilir.

İsteyen müşterilerimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak sigortalı sözleşmeli olarak işlem yapabilir. Bununla birlikte sigortalı taşımacılık kapsamında müşterilerimize hangi durumlarda nasıl ödeme olacağına dair bilgilendirme yapılmaktadır. Konuyla alakalı ekibimize merak ettiğiniz soruları da aktarabilirsiniz.  Nakliye firmamız başka bir sigorta firmasıyla anlaşma yaparak eşyalarınızı garantilemektedir. Özellikle yolda olası kaza vs. durumlarında eşyalarınız zarar gördüğünde çözüm buluyoruz.

İstanbul’dan şehir dışına nakliyat süreciniz sigortalı evden eve taşımacılık konusunda akıcı bir aşamaya girecektir. Anadolu’nun başka yerlerine gönderiler yaparak taşımacılıkta etkili hizmetler alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık

İstanbul içerisindeki taşımacılıkta fark yaratıyoruz. İş yerlerinizde, evlerde taşınacak olan malzemeler araç içerisine belirli bir düzenle yerleşmektedir. Yerleşim düzeninde araçtaki ağır eşya ve diğer parçaların hassasiyetine göre düzlem belirlenmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makineleri kenar kısımlara ve sağlamlık açısından uygun zeminlere konmaktadır. Hatta iç kısımlara ise sökülmüş durumdaki dolaplar, çuvallar, çarşaflar vs. eklenebilir.  Bu sayede araç içi düzende kenarlarda ağır malzeme olduğunda iç kısımlardaki hafif malzemeler de daha dengede duracaktır. Nakliyat firması olarak hareket halindeki aracın tüm olasılıklarını hesaplayarak işlemlerimizi yaptırmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Mutfak malzemelerinizi nasıl paketlemek gerekiyor sorusuna son derece hassas şekilde yaklaşıyoruz. Ambalaj olması gereken malzemeleriniz için önerimiz önce küçük parçaları kendi düzeninize göre kolilemenizdir. Mutfak malzemelerinde birçok küçük parçayı dağıtmadan arabaya yerleştirmek için kırılmayacak şekilde kağıtlara sarabilirsiniz. Şayet bunu yapmak için zamanınız yoksa da evden eve nakliyat   firmamız erken randevu ile evinize gelerek ayrıca bir hizmet verecektir.  Cam, kırılabilir malzemelerinizin tamamı özel köpük ve battaniyelerle araca yerleştirilmektedir.

Villa taşıma hizmetlerimizde malzemelerinizi kırılmayacak şekilde özenle paketlemekteyiz. Önceden kendi paketlediğiniz malzemeler özenle yeniden sağlamlaştırılmaktadır.   Sökümü ve yeniden birleştirilmesi gereken malzemelerinizin montajını yapan ekibimiz bulunmaktadır. Villa bahçelerinde sökülmesi gereken malzemeleriniz varsa anında paketleyerek kamyon içine koyuyoruz.

Banka taşımacılığı konusunda iddialı İstanbul evden eve nakliyat firmamız para harici eşyalarınızı güvenle teslim edecektir. Yeni bir banka şubesine taşınacak olan malzemeleriniz için özenli söküm ve montaj ekibimiz devreye girecektir. Banka malzemelerinin her biri için hızlı ve titiz şekilde çalışıyoruz.

Piyano taşımacılığı, fuar alanı, sanatsal etkinlik ekipman taşıması için ekibimize başvurabilirsiniz. İş merkezlerinde gerçekleşen konserlerde asansörlü evden eve nakliyat  çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Piyano gibi ağır ve sanatsal değeri olan malzemeler asansörlü mekanizma ile dilediğiniz kata nakledilmektedir. Benzer şekilde diğer değerli ve hassas sanat ürünleri özenle nakledilir. Her eşyanız değerlerimizden ödün vermeden nakledilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşya Depolama Firması İstanbul

Elektronik malzemeler, koltuk takımları ve daha fazlası depolarda güvenle bekletilebilir.  Ön paketlemenizi kendiniz yaparsanız ekibimiz daha da sağlamlaşan paketleri özenle hazırlayacaktır. Evinizde, iş yerinizde fazla malzemeleriniz varsa eşya depolama alanlarımızda dilediğiniz kadar bekletebilirsiniz.

Güvenli bir alanda beklemesi gereken fazla malzemeleriniz için uygun fiyata sonuçlar alabilirsiniz. Bir daire kirasını eşya bekletmek için vermek istemeyenler firmamıza hemen başvuru yapabilir.  

Güneş almayan, nemden uzak, özel paketleme ve palet üzeri yerle kiralama yapabilir, eşyalarınızı çok az bir alan kiralayarak ucuza bekletebilirsiniz.  Gıda vs. dışı bozulma riski olmayan malzemelerinizde kayıp çalıntı önlemleri alınmakta, 7/24 kamera takip sistemi ile eşyalarınız korunmaya devam etmektedir.

Eşya depolama fiyatlarını belirleyen etkenler, kaç gün veya kaç ay kalacağı, ne kadar eşya olduğu gibi faktörlerdir. Evden eve nakliyatta da eşya miktarına ek yol uzunluğu ve asansör durumu belirleyici olur. İstanbul evden eve nakliyat fiyatı konusunda net bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz.

Ümraniye Nakliyat – Güvenli Hızlı Eşya Taşıma
ETİKETLER
, ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?