0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Işıldar Polsyter Pano Modelleri Hakkında (Polsyter Pano)

19 Temmuz 2022
387 kez görüntülendi
Işıldar Polsyter Pano Modelleri Hakkında (Polsyter Pano)

İçindekiler

Polsyter pano elektrik tesisatı kontrol ve komut amacı ile kullanılmaktadır. Bir kutunun içine elektriği dair komut ve kontrol düğmelerinin konulması ile oluşur. Aynı zamanda sigorta kontaktör role ölçü aleti transformatörü, voltmetre komütatörü ve giriş için termik manyetik şalterlerin bulunduğu bu kutu elektrikle ilgili her şeyi yönetmekte kullanılmaktadır.

Polsyter Pano Çeşitleri

Elektrik tesisatını kontrol etmek amacıyla kullanılan panolar iç mekan ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Özellikle Polsyter pano elektrik ve sigorta kutusu olarak kullanılmaktadır. Polyester malzeme sağlam ve dayanıklı yapısıyla birçok alanda kullanılmaktadır. Elektrik malzemeleri satan dükkanlardan temin edebileceğinizi gibi büyük yapı marketlerden, grosmarketlerden de satın alabilirsiniz.

Polyester Pano Özellikleri Nelerdir?

Polyester pano iç ve dış şartlarda rahatlıkla kullanılması üzere tasarlanmaktadır. Bu yüzden toz, kir, yağmur ve kar gibi olumsuz etkenlerden olumsuz etkilenmez. Elektrik kablo, şartel ve kontrol düğmelerini güvenle koruyabilecek yapıya sahiptir. Elektrikle ilgili parçaların güvenli bir biçimde korunmasını sağlar.

Özellikle dikili tip panolar kullanım alanları şunlardır; Elektrik trafo sistemleri, motor kontrol ve kumanda sistemleri, aydınlatma ve inşaat şantiyelerinde kullanılmaktadır.

Polyester Pano Fiyatları

Polyester pano dış etkenlere karşı dayanıklı bir ürün olması nedeniyle dış ortamlarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Kolay kırılmaz ve su geçirmez. Kontrol masalarında kullanımı pratik ve dayanıklıdır. Ürün çeşidi ve kalitesi ile orantılı fiyatlardan satılmaktadır. Bu yüzden birçok marka tarafından üretilerek satışa sunulmaktadır.

En Çok Satılan Viko Sigorta Kutusu Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?