0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri

02 Aralık 2022
214 kez görüntülendi
Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri

Kurumsal çözümler ile gayrimenkul alım satım, kiralama ve yatırım danışmanlığı hizmetleri için kurumsal bir firma seçimi yapmak her zaman sizleri bir adım öne taşımaktadır.

Gayrimenkul söz konusu olduğunda seçim yapılması ve doğru yatırımın bulunması zaman zaman zor olmaktadır. Bu nedenle alanında uzman yatırım ve gayrimenkul danışmanları ile çalışmanız, kararlarınızın şimdide ve ileride bütçenize değer katmasına yardımcı olacaktır.

Hızlı ve profesyonel gayrimenkul hizmetleri, hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenize fayda sağlayacaktır.

Gayrimenkul Alım Satım Hizmetleri

Artan gayrimenkul fiyatları ile gayrimenkul satışı yapmak veya alım yapmak isteyen kişiler, sorun yaşayabiliyor. Söz konusu alım satım ise, profesyoneller ile çalışarak hızlı ve doğru çözümlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal çözümler ile gayrimenkul alım satım işlemleriniz, profesyonel şekilde yönetebiliriz.  Öncelikle gayrimenkul alım-satım işlemleri ile ilgili, müşteri talepleri değerlendirmeye alırız ve saha çalışması yaparız.

Ardından saha çalışmaları sonucu elde edilen sonuçlar, müşteri talepleri doğrultusunda değerlendirerek, uygun sonuçlar sunarız. Müşteriyle işbirliği çerçevesinde alım-satım için karar verdiğiniz gayrimenkul ile ilgili mevzuata ilişkin gereklilikleri yerine getiriz. İşlem tamamlanarak %100 müşteri memnuniyeti sağlanır. Gerek görülürse işlem sonrası müşterilerimize her zaman teknik destek sunma hizmetimiz bulunmaktadır.

Gayrimenkul Kiralama Hizmetleri

Gayrimenkuller taşınmaz olarak nitelendirilirler ve Türkiye Cumhuriyeti kapsamında kiralama işlemlerinde pek çok hüküm ve yerine getirilmesi gereken sorumluluklar vardır.

Bu kapsamda gayrimenkul kiralama hizmetleri ile ilgili olarak hem mülk için bakımı doğru şekilde sağlayacak kişiyi seçmek, hem mülkün değeri ve piyasa şartları göz önüne alınarak fiyatlandırma yapmak hem de tüm mevzuat işlemlerini yerine getirmek gayrimenkul sahiplerinin zamanını bir hayli harcamaktadır.

Zaman harcamak ve sonucunda istenen nitelikteki kiracıya ve fiyata ulaşamamak da bir hayli yorucudur. Bu nedenle gayrimenkul kiralama ile ilgili olarak alanında uzman personeller ile en doğru kişinin, en uygun yöntemler ve en doğru bütçe planlaması ile mülkünüzde kiracı konumunda oturması şirketimiz tarafından sağlanacaktır.

Gayrimenkullerin kiralanması sürecinde, öncelikle müşteri talepleri değerlendirilir, kiracı profili oluşturulur ve uygun kiracılarla görüşme sağlanır.

Uzman gayrimenkul danışmanlarının uygun gördüğü kiracılar, gayrimenkul sahibine tanıtılır ve görüşmelere gerçekleştirilir. Bu süre içerisinde ilan verme, takibi, ev gezdirme gibi tüm işlemler gayrimenkul danışmanına aittir.

Uygun kiracı gayrimenkul sahibi ile seçilir ve gerekli tüm mevzuat işlemleri, tamamlanır.

Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri

Gayrimenkul yatırım danışmanlığı söz konusu olduğunda süreç değerlendirilmeli ve yatırım planı ileriye dönük şekilde yapılmalıdır. Bu anlamda kesinlikle uzman kişiler tarafından bu yatırımların yönlendirilmesi ve tavsiyelerde bulunması gerekmektedir.

Bu anlamda şirketimizde, gelecek planlamasına, piyasa şartlarına bakarak genel bir yatırım değerlendirmesi yaparak işe başlanmaktadır.

Ardından gayrimenkul yatırımı ile ilgili müşterilere açıklama niteliğinde bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Son olarak müşteri ile iş birliği içerisinde elde edilen değerlendirmeler sonucu, yatırım yapılacak en uygun gayrimenkul seçilir, mevzuatta belirlenen belgeler tamamlanır ve bu şekilde profesyonel bir açıdan gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti sağlanmış olur.

Referans İçeriktir Danışmanlık Yapılmamaktadır.

Kalkan Kaş Villa Kiralama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?