0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Düğün Sezonu İçin Elbiseleriniz Hazır mı?

16 Mart 2022
417 kez görüntülendi
Düğün Sezonu İçin Elbiseleriniz Hazır mı?

Düğün sezonu için elbise hazırlığı yapanlar birçok yeni modeli değerlendirebilir. Şimdiden dolabınızda görmek istediğiniz düğün elbise modellerini hazırlayabilirsiniz.

Düğün elbise modelleri 2021-2022 sezonunda yeni popüler renkleri de içine alan şekilde sizlere sunulmaktadır.  Marka ve model seçimlerinizi bazı kriterlere göre yaparak elde edebilirsiniz.

Düğün Elbise Modelleri

Düğünlerde eğlenceli ortamları hem rahat hem de şık geçirmek istersiniz. Bunu sağlamak için baştan aşağı hazırlanmanız gerekir. Özellikle kıyafetinizi seçerken hareketinizi kısıtlamayacak şekilde olmasına özen gösterin.

  • Parlak abiye elbise modelleri her dönemde düğünlerin vazgeçilmez ürünlerindendir.
  • Özellikle koyu mavi, petrol yeşili, kırmızı ve siyah renkleri doğru kullanmanız sizi düğünün en şıkları arasına sokacaktır.
  • Makyaj ve elbise arasında zıtlık olması gerekir. Elbiseniz çok canlı renklerde ve parlaksa, dekoltesi yoğunsa makyaj sade olmalı.
  • Genellikle derin yırtmaçlı düğün elbiselerinde odak noktası elbise olduğu için üst bölüm daha sade ve şık olmalıdır.
  • Üzeri taşlı modeller her dönemin popüler kıyafetleridir.
  • Özellikle saç renginiz ve takılarınız birbirine uyumlu olması şıklığınız için son derece önemlidir.

Nikah Elbisesi Modelleri

Düğün elbiseleri ile nikah elbiseleri genellikle daha farklıdır. Özellikle nikah elbiseleri seçimlerinizde salon ortamı da düşünülerek daha sade seçimler yapabilirsiniz. Düğün eğlencelerinde daha gösterişli seçimler olmalıdır. Fakat bu konu çok da keskin çizgilerle görülmemektedir. Düğün olmayacaksa hem gösterişli hem şık sade bir elbise ile nikah da olur. Renkte koyu tonları seçebilirsiniz.

Kına Gecesi | Nişan Elbise Modelleri

Kına gecesi elbise modelleri mevsime özel askılı modellerle iç açan tasarımlar kullanılmalıdır. Uzunluk, darlık ve dekolte kriterlerine göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.

  • Tek omzu açık kına elbiseleri
  • Kısa tasarım mini elbiseler
  • Uzun dar ve boğazlı, sırt dekolteli modeller
  • Tüllü ve renkli kına gecesi elbiseleri kullanıln. 

Elbise Modelleri Mevsime Göre Nasıl Seçilir?

Eğlenmek ve güzel bir ortamda vakit geçirmek için gittiğiniz yerde kendinizi kötü hissetmek istemezsiniz. Dolayısıyla doğru kararlar vermeniz gerekir. Özellikle mevsime göre elbise modelleri seçmek düğünün nerede yapılacağı ile alakalıdır. Diğer taraftan kapalı alanda düğün olacaksa elbise modelleri konusunda daha özgür seçimler yapabilirsiniz. Açık hava düğünleri ise daha kısıtlayıcı olabilmektedir. Hava şartları esintili bir yerde ise sizi olumsuz etkileyebilir. Elbisenizdeki dekoltelerin mağduru olmamak için mevsime ve yere göre seçimler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?