0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Cam Filmi

22 Mart 2023
152 kez görüntülendi
Desenli Cam Filmi

Desenli cam filmi, camın mekanik, güvenlik ve yansıtma özelliklerini önemli ölçüde iyileştirir ve “ömrünü” uzatır. 

Desenli cam filmi sayesinde cam orijinal özelliklerini kaybetmez. Böylece matlaşmasını veya aşınmadan kaynaklanan hoş olmayan lekelerin oluşmasını engeller. İster büyük bir mimari komplekse, ister ticari bir kuruluşun penceresine, ister tek bir evin pencerelerine yapıştırılmış olsun, cam filmlerinin sunduğu birçok avantaj vardır. 

Desenli Cam Filmlerinin Avantajları

Cam filmleri enerji tasarrufunu artırır ve önemli bir  termoregülasyon işlevine  sahiptir. Pencerelerde sergilenen eşyaları güneş ışığının etkilerinden korur, yansımaları ve parlamayı önler, temizliği kolaylaştırır. Camın kendisi ve genel olarak çalışma ortamını daha güvenli ve daha konforlu hale getirir. Ayrıca, desenli cam filmleri yapıştırıldıkları yüzeyleri daha estetik hale getirme avantajına da sahiptir.

Personelimiz sadece her müşterinin ihtiyacını karşılamak için özel cam filmleri oluşturmakla  kalmaz. Aynı zamanda istenen yüzeylere kısa sürede ve gerçekten düşük maliyetlerle uygular. Cam filmlerimizin fiyatını öğrenmek için online fiyat teklifi istemeniz yeterlidir.

Kaliteli ve Canlı Desenler

Camınızı  normalden özele dönüştürebilen, sertifikalı malzemelerden yapılmış çok yüksek kaliteli cam filmlerimiz vardır. Mekanlarınızı özgün bir şekilde dekore etmek ve benzersiz kılmak ister misiniz? Çok zamanınız yok ve bunu ekonomik bir şekilde mi yapmak istiyorsunuz? O halde yapışkan film koleksiyonumuzu keşfedin!

Geometrik şekiller, düz renkler, yarı saydam ve baskılar gibi çeşitli motiflerle ev ve dükkana uygun geniş bir dekorasyon yelpazemiz var. Aynalar, camlar, duvarlar ve mobilyalar için uygun bu yapışkan film ile eviniz, ofisiniz veya vitrininiz dahil her alanı süsleyin. 

Cam kaplama filmleri yapıldığı malzemeler yüksek kalitededir ve darbelere, çizilmelere ve neme karşı çok dayanıklıdır. Size uzun yıllar eşlik edecek ve sizi çevreleyen ortamlara özgün bir dokunuş kazandırmanıza yardımcı olacaktır.

Desenli Cam Filmleri Nerelerde Kullanılır?

Oturma odası, mutfak, çocuklarınızın yatak odası gibi alanlarda desenli cam film kaplama kullanabilirsiniz. Zengin çiçek koleksiyonu, sembolik ifadeler, karakterler, soyut sanat tarafından fethedilmenize izin verir. Bu cam filminde hayal gücü ve yaratıcılığın sınırı yoktur. 

Örneğin, pencerelerinizi veya duş kutunuzun camını süslemek için yapışkan filmimizi kullanabilirsiniz! Bu tür ortamlar için ideal olan şeffaf bir etki yaratmak için duşunuzu yarı saydam ayrıntılar ve süslemelerle süsleyerek eğlenin.