0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bim Kek Fiyatları 2022

04 Ekim 2022
749 kez görüntülendi
Bim Kek Fiyatları 2022

Abur cubur sevenler Bim’e giderek birbirinden güzel lezzetli ürünleri satın alabiliyor. Bim kek fiyatları 2022 en güncel şekilde listelenmiştir.

Mini, top ya da büyük olmak üzere kek çeşitleri farklı farklı olabiliyor. Bim mağazalarında  sevilen abure cuburlardan biri olarak kek olduğunu söylemek mümkün. Keklerinde bakıldığı zaman kakaolu, fındıklı, sade, üzümlü olmak üzere birçok çeşidi mevcuttur. Böylelikle kek severlerde kendi damak zevkine uygun olan çeşitleri satın alarak tüketme şansına sahip olacaktır.

Bim kek fiyatları 2022 ne kadar olduğunu merak edenler olabilir. Kek tüketimi yapmak isteyenler henüz satın almadan öncede fiyatlarının ne kadar olduğunu an be an takip etme şansına sahip olabiliyor. Üstelik kimi zaman Bim tarafından kek fiyatlarında da indirimler yapılabiliyor. Bu nedenle daha ekonomik fiyatlarla satın alma imkanları da söz konusu olabiliyor.

Özellikle son dönemde market raflarında bakıldığı zaman fiyatların artması gözükebiliyor. Müşteriler tarafından satın alacakları ürünle alakalı detaylı bir şekilde araştırma yapılmasına neden oluyor. Aynı zamanda market raflarında fiyatlar stabil şekilde kalmayarak sürekli değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı da haliyle en güncel fiyatlarla ilgili takip yapılma isteği söz konusu olmaktadır.

Bim Kek Fiyatları ve Çeşitleri

Kek satın almak isteyenlere özel olarak kek fiyatları ile ilgili olarak geniş kapsamlı bir şekilde araştırma yaptık. Yapılan araştırmalar neticesinde güncel kek fiyatlarının ne kadar olduğu konusunda sizinle paylaşacağız. Bu sayede ekonomik haliyle kek satın almak isteyenler indirimleri kaçırmayarak market yolunu tercih edebilir.

Bim kek çeşitlerine göre fiyat aralıkları da haliyle değişkenlik göstermektedir. Kek fiyatları ne kadar oldu diyorsanız şu şekilde ifade edebiliriz:

-Bim Casey Meyve ve Kakao aromalı baton kek fiyatı – 6.40 TL

-Bim Casey Çikolata Sos Aromalı Mini Kek fiyatı- 7.50 TL

-Eti Pop Kek Muz Kremalı 180 gr ürün fiyatı- 12 TL

-Eti Pop Kek kakao ve muz aromalı ürün fiyatı- 2.50 TL

-Ülker Dankek Çikolatalı Kek 35 gram Ürün Fiyatı- 2.30 TL

Mini, baton olmak üzere bundan sonra sizlerde farklı tip kek çeşitlerini satın alabilirsiniz. Birbirinden güzelş aromalı şekilde hazırlanan özel kekler de Bim şubelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda hangi markayı arıyorsanız anında bularak en hızlı şekilde satın alabilirsiniz.

Casey Kek Fiyatları 2022

Bim’de en çok tercih edilenlerden biri olarak kek severler tarafından Bim Casey çeşitlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok farklı şekilde çeşitlere sahip oluken sizlerde damak zevkinize göre olanları tercih edebilirsiniz. Bim Casey tekli şekilde kek alımı yapacak olanların ödeyecekleri ücret 2 TL şeklinde olacaktır. Fiyat yönünden bakıldığı zaman son derece makul düzeyde olduğundan dolayı doğal olarak kek severler tarafından fazlasıyla sepetlerine eklenen bir ürün olmayı başarıyor.

Bim Casey tekli alımların yanı sıra dilerseniz de koli olarak alabilmeniz mümkündür. Bim kek çeşitlerinde adet şeklinde alacak olanların daha fazla fiyat ödemeleri gerekirken, koli şeklinde alındığında işe daha ekonomik ödemeler yapmanız mümkün olur. Öyle ki normal şartlarda bir kek fiyatı 2 TL şeklindeyken, Bim Casey koli olarak kekleri aldığınız zaman bu fiyatın 50 kuruş daha düşerek 1.50 TL olarak almanızı sağlayacağını söylemek mümkün.

Eti Pop Kek Fiyatları 2022

Kek denildiği zaman şüphesiz en çok tercih edilen markalardan biri eti olduğunu söyleyebiliğriz. Eti kek çeşitlerini artık Bim2e gittiğiniz zamanda çok kolay şekilde bulabilmeniz mümkündür. Çünkü bu konuda Bim’in birçok çeşidi bir arada barındırarak gönül rahatlığı ile bir alışveriş fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olduğunu söyleyebiliriz.

Bim mağazalarında yer alan Eti pok kek fiyatları için şüphesiz ne kadar ödeme yapacak olduğunuzu merak edebilirsiniz. Eti pok kek çeşitlerinin Bim’de en güncel fiyatlarına göz atıldığı zaman Eti pop kek büyük poşet şeklinde alırsanız ödeyecek olduğunuz tutar 12 TL olacak. Fakat tekli olacak şekilde Eti pop kek almak istiyorsanız o zaman  bu ücretin 2.50 TL olacağını bilmelisin. Burada tercih tamamen size kalmış olurken daha az ücret ödemek istiyorum diyorsanız o halde poşet içerisinde olacak şekilde olan eti pok kek satın alabilirsiniz.

Kakaolu Muzlu Kek

Kek severler için pek çok farklı aromalara sahip olanları olabiliyor. Bunlar nelerdir diye bakıldığı zaman muz ve kakolu şeklinde olduğunu söyleyebiliriz. İster kakaolu isterseniz de muzlu olanlarını Bim’e geldiğiniz zaman düşük fiyatlar ile alabilmeniz mümkündür. Bim kakaolu muzlu kek çeşitleri ile kek severlere yönelik birbirinden güzel çeşitlerini de raflarında tutuyor.

Bim’de bazı zamanlar kek fiyatlarında bakıldığı zaman indirimli etiket görülebiliyor. Haliyle Bim kek fiyatlarında indirim rüzgarı estiği zaman bu fırsatları da kaçırmadan bir an önce yararlanmaya başlamalısınız.

Kek Çeşitleri 2022

Bim kek çeşitleri birçok şekilde olurken, hangi keki istiyor olursanız anında temin edebilmeniz mümkün olacak. Mağazalarında birçok ürün grupları yer alırken sizlerde artık hangisini istiyorsanız anında temin edebilirsiniz. Fakat Bim kek çeşitlerini satın alacak olan kişilerinde haliyle üzerinde durması gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar nelerdir diyen kişiler için Bim de satılan kek çeşitlerinin satın almadan önce mutlaka son kullanma tarihlerine bakılmalıdır. Son kullanma tarihi ileri vadede olanları satın alarak sorunsuz bir şekilde tüketim yapabilir ve sağlık açısından olumsuz bir durum yaşanmasını önlersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?