0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Audio Görüntülü Konuşma Sistemi

11 Nisan 2022
616 kez görüntülendi
Audio Görüntülü Konuşma Sistemi

Audio görüntülü konuşma sistemi söz konusu olduğunda son birkaç yıldır gündeme gelen bilindik uygulamalar dışındaki arayışlar da fark yarattı.

Audio görüntülü konuşma sistemleri şaşırtıcı olmayan bir şekilde, COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana, şirketlerin %67’si video konferans araçlarına yaptığı harcamaları artırdı. Yani son birkaç yılda bu cihazlara  ve bu yazılımlara olan talep %500 arttı.
Bulut Depolama Kapasitesi

Bulut Depolama Kapasitesi

Genelde bu programlar zamandan ve paradan tasarruf etmeniz olanak sağlar. Böylece işinizin büyümesine daha fazla kaynak ayırmanıza olanak tanır. Video konferans ve uzaktan iletişim için yenilikçi profesyonel bulut hizmetidir. 

Audio Görüntülü Konuşma Katılımcı Sayısı Önemli

Aynı konferansta çok sayıda katılımcı önemlidir. Çünkü eğitim amaçlı toplantılarda bu önemlidir. Geleneksel video konferans sistemlerinden farklı olarak, hizmet, mevcut bağlantıya dayalı olarak ses-görüntü kalitesini optimize eden özel bir altyapı üzerinde sunulan çeşitler de vardır. Bu şekilde, yalnızca bu etkinliğe ayrılmış pahalı ekipman maliyetlerine sahiptir. Bu nedenle toplantı odalarına ayrılmış alanlar ayırmanız gerekmeyecek.

Maliyetler Önemli

Doğrudan platformdan ya da yenilikçi portallarda her çalışana özel bir hesap ve şifreli iletişim içerir. Şirketin LİSANSLAMA sistemi sayesinde daha fazla güvenlik sunar. Bu yüzden lisanslı bir görüntülü konuşma programı önemlidir.

Yeni Nesil İletişim Portalları

Her birine, web sayfası, sosyal medyadaki profil, sms ve sohbet gibi geleneksel kanallar aracılığıyla müşterileri arasında tanıtabilecekleri benzersiz bir bağlantı atanır.     Yeni nesil iletişim portalı haline gelecek görüntülü konuşma programları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Makale Ajans firmamızdan makale talebiniz olduğu taktirde makale satışı linkinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?