0 506 172 80 96
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akrilik Boya

17 Mart 2022
371 kez görüntülendi
Akrilik Boya

İçindekiler

E-ticaret sitemizde sizler için akrilik boya ile ilgili çeşitli malzemeleri satışa sunuyoruz. Birkaç ürün hakkında aşağıda bilgiler verdik.

Akrilik boya setleri ile kaliteli ve değerli bir seçim yapmış olursunuz. Ahşap, strafor, alçı, terra cotta, zanaat köpüğü ya da teneke (ve çok daha fazlası) gibi tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Renkler pürüzsüzce sürülmektedir, çabucak kurumaktadır ve boyanan yüzey çok güzel bir görünüme kavuşmaktadır. Boyadığınız yüzeyleri daha sonra kullanım sırasında sabun ve su ile kolayca ve rahatça temizleyebilirsiniz. Özellikle her amaca uygun olarak tasarlanan boya setlerinin içerikleri su bazlı olup, toksik değildir. Derin ve zengin tonlara sahip olup, yumuşak, mat ve parlak  çok çeşitli değişik tonları mevcuttur.

Akrilik Tüp Boya

Bir başka akrilik boya çeşidi olan akrilik tüp boyalar geniş bir renk spektrumuna sahiptir. 750, 180 125 ml.lik ambalajlarda satışa sunulmuştur. Mükemmel bir pigment yüküne sahiptir. Renk tonları ve karışımları üzerinde çalışmak için idealdir. Kokusu çok azdır. Fırça vuruşlarında en iyi sonuçları elde edersiniz. Rahatlıkla ve güvenli bir şekilde eğitim amaçlı kullanılabilir. Işığı yansıtması mükemmeldir.

Akrilik Sprey Boya

Bunun yanı sıra farklı ortamları boyamak ya da eğitim amaçlı olarak akrilik sprey boyayı da kullanmanızı öneririz. Kokusu çok azdır. Eğitim amaçlı kullanıma çok uygundur.

Akrilik Bazlı Kalemler

Çok amaçlı kullanılan akrilik kalemler ile kağıt, cam, metal, ahşap, plastik, taş, beton, deri, kanvas, kumaş ve daha fazla malzeme ile çok güzel bir çalışma sonucu elde etmenizi sağlar. Özellikle sanat ve el sanatları projeleriyle ilgili detayların yanı sıra aletler, çeşitli parçalar ve diğer endüstriyel ürünler ya da uygulamalar hakkında tanımlayıcı işaretler eklemek için son derece idealdirler. Sanat projelerinize daha fazla yaratıcılık ve çeşitlilik kazandırmanız için çok geniş renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Diğer taraftan çok daha farklı boya ve akrilik yardımcı malzemeler de sitemizde bulunmaktadır.  Ayrıca ürünlerimizi sitemizde kredi kartınızla çeşitli taksitlere bölerek de satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek saklanır. Daha detaylı bilgi edinmek için sitemizin iletişim sayfasından firmamıza ulaşabilirsiniz.

Konveyör sistemleri ne işe yarar makalemizi incelediniz mi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?